V dalším díle Na vlně podnikání přivítám Petra Volného, CTO Upvest. Upvest je startup, který zprostředkovává investice do developmentu nemovitostí a věnuje se investičnímu crowdfoundingu.

O epizodě

V dalším díle Na vlně podnikání přivítám Petra Volného, CTO Upvest. Upvest je startup, který zprostředkovává investice do developmentu nemovitostí a věnuje se investičnímu crowdfoundingu. V epizodě se dozvíte, jak funguje developerský trh a jak se toto odvětví postupně posouvá do budoucnosti. To, že nápad Upvestu funguje dokazuje i to, že do nich investovala Komerční Banka.

Mnohé z informací, které v této epizodě uslyšíte jsou přenositelné napříč obory a možná získáte vhled do vlastního oboru či byznysu tím, že se dozvíte něco o zákulisí developmentu. Uslyšíte, jak řešili monetizační model a starategii. Jak přemýšlejí o škálování a jak uvažují nad makorekonomickými či sociologickými riziky – je dnes dobrý nápad investovat do výstavby domů nebo třeba obchodních center? Kromě užitečných informací probereme neblahou pověst kolem českého investování, jak přemýšlet o „klientské udržitelnosti” a jak probíhaly námluvy s Komerční Bankou.

Další díl Na vlně podnikání můžete zhlédnout na našem webu v sekci Podcasty nebo si ho poslechnout v mobilních aplikacích Spotify, Google Podcasts nebo Apple Podcasts.

Související