Pavel Křepelka, MBA v rámci Scale Up Impact pomáhá firmám s růstem a škálováním.

O epizodě

V další epizodě podcastu Na vlně podnikání přivítám Pavla Křepelku, Founder & Partner v Scale Up Impact. Pavel v rámci Scale Up Impact pomáhá firmám s růstem a škálováním. Pavlův profesní růst ovlivnila kniha Scaling Up od Verne Harnishe. Kniha v mnohém také ovlivňuje naše povídání. Řešíme čtyři základní oblasti, kterým musí rostoucí firmy věnovat pozornost – lidé, hotovost, strategie a exekuce.

Pavel knihu Scaling Up pomáhal lokalizovat a adaptovat do Česka. Uslyšíte tak o principech podnikání, které byste měli mít na mysli. Dozvíte se, jak se používá diferenciace a tzv. brand promise. Probereme, proč si musíte ujasnit vizi a strategicky plánovat. Pavel skvěle popisuje teorii na příkladech známých firem. Dozvíte se, jak trénovat své lidi a starat se o ně tak, aby péči, kterou do nich vložíte předávali vaším klientům. S Pavlem nechodíme kolem horké kaše, za krátkou dobu se nám povedlo dosáhnout hloubky u spousty relevantních témat.

Další díl Na vlně podnikání můžete zhlédnout na našem webu v sekci Podcasty nebo si ho poslechnout v mobilních aplikacích Spotify, Google Podcasts nebo Apple Podcasts.

Související