Vlastimil Nešetřil je předseda představenstva J&T Leasingové společnosti. Vede J&T Wine Holding a interní startup J&T Banky Rentalit.

O epizodě

Do dalšího dílu podcastu Na vlně podnikání přijal pozvání Vlastimil Nešetřil. Naše povídání se bude soustředit na aktivity Vlastimila ve společnosti Rentalit. Rentalit je startup, který se věnuje operativnímu leasingu koncového hardwaru. Pronajímají telefony, počítače, tablety a zaměřují se zejména na kvalitní a luxusní značky, které jsou spolehlivé a populární. Leasingový byznys zažívá nový boom a já jsem chtěl vědět, jestli nemá Rentalit moc malý trh a zda vidí možnost velkého růstu. Uslyšíte, jaká je finanční náročnost startupu, který se zaměřuje na leasing techniky. Rentalit je interní startup J&T Banky, a tak zdolal prvotní překážku potřeby velkého množství kapitálu, ale jakým dalším překážkám čelí? V rozhovoru se dozvíte, jak funguje leasingová společnost a jak vlastně vydělává peníze.

Další obor, kterému se Vlastimil věnuje, je vinařství a to konkrétně spravuje J&T Wine-holding. Jak vypadá tento segment? Byl postižen covidem a jaké jsou ve vinařství příležitosti a rizika? To a více uslyšíte v novém podcastu Na vlně podnikání.

Další díl Na vlně podnikání můžete zhlédnout na našem webu v sekci Podcasty nebo si ho poslechnout v mobilních aplikacích Spotify, Google Podcasts nebo Apple Podcasts.

Související